Fuji Electric Klima

Fuji Electric Klima Satış | Fuji Electric Klima Servisi


Fuji Electric Inverter Klima - Kaset Tipi

 

Fujitsu Split Sistemler - Kaset Tipi

Fuji Electric Split Sistemler - Kaset Tipi

Kaset tipi Fuji kilamalar split tip ünitelerdir, sessiz ve yüksek hava sirkilasyonu sağlayan ünitelerdir. Görünmez hava giriş ızgaraları olan yeni tasarımı ile her tür apartman dairesiyle çok güzel uyumlar sağlamaktadır.  Yeni gösterge paneli ilk bakışta operasyon modu unitesini göstermektedir. Yüksek hava sirkülasyonu büyük ofislerde de kullanılmasını olanaklı kılmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER (KASET TİPİ)

 

TEKNİK ÖZELLİKLER (KOMPAKT KASET TİPİ)

Fuji Electric Klima, Dahili Kurutma ve Plazma Etkisi

Bakteriler zırh içinde büyürler ve kötü kokuya sebep olurlar. Ortalama 15 dakika süren kurutma işlemi Ortalam 15 dakika süren ozon bakteri engelleme işlemi
Bu model, dahili kurutma fonksiyonuyla donatılmıştır. Fujitsu klimalar güç kaynağı kapatıldıktan sonra, havalandırma biriminin içinde kurutma işlemi başlar.
Plazma havalandırma birimi, bakterileri yok eder, ozon ve iyon üreterek cihazın içindeki kötü kokuları engeller ve temiz tutar.

Plazma Ünitesi

Toz parçacıkları elektrostatik filtre tarafından zayıf iyonlar vasıtasıyla emilir.Fujitsu Klima'da kötü kokular bu işlemle yok edilir ve oda konforu sağlanır.

Fuji Electric Klima Uzun Ömürlü * Koku Giderici İyon Filtresi

Filtre, oksitlenmenin ve seramik parçaları tarafından oluşturulan iyonların etkisini azaltarak hapsedilen kötü kokuları ayrıştırır ve giderir.
(* Filtre, kirlendiğinde suyla temizlendiği takdirde ortalama 3 yıl kullanılabilir.)

Fuji Electric Klima Apple-Apetit Filtresi

Toz ile gözle görülmeyen sporlar ve zararlı mikroorganizmalar filtredeki statik elektrik tarafından emilir, büyümeleri engellenir ve elma özünden elde edilen
polifenol içerikle etkisiz hale getirilir.

Yüksek Verimlilik

Yeni hava akımı yolu sayesinde sessiz işlem ve hava akımı

 

 

 

Copyright 2013. Fuji Electric Klima. Tum haklari saklidir.